IMPLANTOLOGIA


W naszym gabinecie w zależności od potrzeb, indywidualnych warunków i możliwości pracujemy na różnych sprawdzonych systemach implantologicznych : Nobel Biocare, Alpha Bio i Bicon.
Umów wizytę

Implanty to niewielkie tytanowe elementy, które zastępują naturalny korzeń zęba. Zapewniają one podstawę do wykonania pojedynczych koron, mostów, a także pomagają w stabilizacji protezy ruchomej oraz umożliwiają bezpieczne rozwiązania w każdym wieku.

Implanty zębów mają wiele istotnych zalet: poprawiają jakość życia, zapewniają ładniejszy uśmiech, lepszy fizyczny i psychiczny stan zdrowia. Wyglądają i funkcjonują jak naturalne zęby. Ponadto ograniczają możliwości uszkodzenia sąsiednich zdrowych zębów w celu wykonania mostu, są bardziej niezawodne od metod konwencjonalnych, zwiększają możliwości spożywania zróżnicowanych pokarmów, chronią tkanki dziąseł i kości, przyczyniając się do zachowania estetycznego wyglądu twarzy, stanowią rozwiązanie alternatywne wobec zdejmowanych i stałych protez, są odczuwane i funkcjonują zupełnie jak naturalne zęby.

IMPLANTY

Nobel Biocare, Alpha Bio i Bicon

więcej »

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Usuwanie zębów, operacyjne usuwanie zębów mądrości, sterowania regeneracja kości, chirurgia przedimplantacyjna (sterowana regeneracja kości, podniesienie dna zatoki - zabiegi SINUS LIFT)

więcej »

ENDODONCJA

Leczenie kanałowe pod
mikroskopem operacyjnym Zeiss.

więcej »

PROTETYKA

Korony pełnoceramiczne, korony cyrkonowe, korony i mosty porcelanowe na metalu szlachetnym, protezy szkieletowe, protezy bezklamrowe (na zatrzaskach, na zasuwach), protezy natychmiastowe

więcej »

DIAGNOSTYKA

Cyfrowe
radiowizjografia

więcej »

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Leczenie próchnicy, odbudowa złamanych i zniszczonych zębów

więcej »