ENDODONCJA (LECZENIE KANAŁOWE)


Dzięki leczeniu endodontycznemu jesteśmy w stanie znacznie przedłużyć żywotność zębów.


Umów wizytę

Jest to specjalizacja w stomatologii, który zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zębów, tkanek okołowierzchołkowych oraz powikłań z tym związanych. Podstawową metodą leczenia jest w tym przypadku leczenie kanałowe. Leczenie endodontyczne (kanałowe) pod mikroskopem w odpowiednim momencie pozwala uratować ząb i stwarza możliwości jego odbudowy.

Dzięki nowoczesnym technikom stosowanym w naszym centrum leczymy zęby, które do niedawna skazane były na usunięcie, posiadamy zaawansowaną aparaturę, dzięki czemu możemy naszym Pacjentom zaproponować nowoczesne rozwiązania. Do leczenia wykorzystujemy mikroskop operacyjny Zeissa, endometr stomatologiczny i inne liczne narzędzia, które dają możliwość dokładnego opracowania kanałów zęba, co ułatwia dostosowanie systemu wypełniania za pomocą gorącej gutaperki.

IMPLANTY

Nobel Biocare, Alpha Bio i Bicon

więcej »

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Usuwanie zębów, operacyjne usuwanie zębów mądrości, sterowania regeneracja kości, chirurgia przedimplantacyjna (sterowana regeneracja kości, podniesienie dna zatoki - zabiegi SINUS LIFT)

więcej »

ENDODONCJA

Leczenie kanałowe pod
mikroskopem operacyjnym Zeiss.

więcej »

PROTETYKA

Korony pełnoceramiczne, korony cyrkonowe, korony i mosty porcelanowe na metalu szlachetnym, protezy szkieletowe, protezy bezklamrowe (na zatrzaskach, na zasuwach), protezy natychmiastowe

więcej »

DIAGNOSTYKA

Cyfrowe
radiowizjografia

więcej »

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Leczenie próchnicy, odbudowa złamanych i zniszczonych zębów

więcej »